Multifunkční gril 3v1 ohniště,gril,udírna

Kód zboží: 50ST83016A
Doprava 99,- Kč

Pokrm je v tomto grilu tepelně připravován nad nádobou s vodní lázní pomocí tepla a dýmu.

  • Cena:1 099 Kč
  • Dostupnost: Skladem
  • Záruka:24 měs.
Množství:

Multifunkční gril 3v1 ohniště,gril,udírna

Pokrm je tepelně připravován nad nádobou s vodní lázní pomocí tepla a dýmu. Tím nedochází ke vzniku zdraví škodlivých látek, které by se jinak dostávali do připravovaných pokrmů.

Gril se skládá ze tří na sebe nastavitelných částí, které lze použít jako ohniště, vyšší gril nebo uzavřenou udírnu. Dvě spodní části jsou opatřeny dvířky pro přikládání a kontrolu ohně, součástí vrchního poklopu je teploměr se stupnicí do 300°C, dvě tyče určené pro zavěšení uzených pokrmů a odklápěcí otvor pro vypouštění kouře.

Topí se vdolní části na malé mřížce uložené v kovové nádobě pomocí dvířek vplášti grilu. Ve střední části je umístěna druhá kovová nádoba s vodou, nad níž se na kovové mřížce grilují pokrmy. Pokud nechcete gril využívat jako vodní, vyjměte nádobu z grilu a připravujte pokrmy pouze nad otevřeným ohněm. Možné je také udit maso či klobásy buď na kovové mřížce nebo zavěšením na tyč ve víku udírny. Intenzitu žáru ohně lze regulovat buď dvířky vplášti grilu nebo pomocí větracího ventilu ve víku grilu. Spodní díl s nádobou a malou mřížkou lze využít i jako otevřené ohniště na terase, nebo tam kde není prostor na přírodní ohniště.

Technické parametry produktu: Gril 3v1
Výška: 75 cm
Průměr: 40 cm
Hmotnost netto: 5,8 kg